<< Back to search results


Screenshots


Description - 4+

Digital Inclusion (Цифрова інклюзія) - ця безкоштовна програма (мобільний застосунок) є результатом проєкту соціального партнерства для цифрової інклюзії, який ініційовано ТОВ «Хуавей Україна» за підтримки Міністерства освіти і науки України. Мобільний застосунок створено за ініціативи та фінансування ТОВ «Хуавей Україна» у співпраці з ГО «Здорове суспільство» та «ДивоГра» за участі VRGSoft.
Це технологічне рішення створено у співпраці ГО «Здорове суспільство» та «ДивоГра» за ініціативи та фінансування ТОВ «Хуавей Україна» з метою:
- розвитку мовлення у людей з розладами спектру аутизму та відновлення мовлення у людей з особливими потребами після інсульту.
- соціальної інтеграції людей з розладами мовлення або комунікації у інших обставинах протягом життя, коли мовлення ускладено або неможливо, у сфері освіти, охорони здоров‘я, культури тощо.
- розвитку креативного мислення та творчих здібностей.
Це технологічне рішення може бути використано на планшетах та смартфонах.
Веб-версія: http://dimobi.org.ua/.
Навчання
У розділі «СЛОВА» можна вибрати від 1 до 10 слів одночасно. Ці слова можна вибрати, натиснувши на зображення слова з текстом, після цього вибране слово з‘явиться у вигляді карток із зображенням та текстом у прямокутному вікні вибору. Кожне слово у вікні вибору, озвучується після натискання круглої кнопки. Над вікном вибору є регулятор гучності озвучення слів, які з’явилися у вікні вибору. Слова, у вікні вибору, можна видаляти спеціальною кнопкою.
Словник складається з 2 частин:
- універсальний словник: слова, які є доступними для всіх користувачів,
- індивідуальний словник: слова, які можна додавати у існуючі категорії, або стоврювати нові категорії слів і нові слова в цих категоріях слів.
Кожний елемент словника має такі компоненти: текст (слово або словосполучення), зображення (ілюстрація, символ, фотографія), звуковий файл ( звучання слова або словосполучення).
Програма передбачає функцію запису та функцію збереження документів користувачами на власний пристрій. Записати та зберегти можна в нових категоріях слів, нових слів та компонентів кожного слова нових зображень, нових аудіофайлів, озвучення слів лише на мобільний пристрій користувача ( користувачки), який (яка) створив (створила) ці нові елементи словника.
Словник згруповано за тематичними категоріями. Категорії можна створювати самостійно, як і слова (див. вище).
2. Вільне спілкування та соціальна інтеграція
За допомогою цього технологічного рішення можна спілкуватися в будь-який час і в будь-якому місці, у різних сценаріях спілкування з іншими людьми (близьким оточенням і незнайомцями).
Комунікацію завдяки цьому технологічному рішенню можна забезпечити за допомогою тексту, карток-ілюстрацій (піктограм) та аудіосупроводу слів. Завдяки такому комбінованому рішенню можна сприяти одночасному спілкуванню і досягти взаєморозуміння між людьми, які мають розлади мовлення, та людьми з розладами слуху або зору.
3. Творчість
В розділі «ТВОРЧІСТЬ» усі охочі можуть розмалювати композиції різного рівня складості, розвивати творчі здібності та креативне мислення. Завдяки розвитку моторики можна впливати на розвиток мовлення.
Частину композицій створено для знайомства з культурною спадщиною України та орнаментами різних часів і народів.
Розмальовкою, як результатом творчості, можна поділитися через мережу Facebook.